Biuro Usług Edukacyjnych
  i Turystycznych BUM
image

TUNEZJA WYJAZD WAKACYJNY

TERMIN: do uzgodnienia

CENA: do uzgodnienia

PROGRAM:

1 dzień:

Zbiórka i przejazd na lotnisko do Warszawy (na 2 godz przed odlotem samolotu). Godz odlotu podana na miesiąc przed wylotem. Przylot do Monastiru, transfer do hotelu Sindbad Centre *** w Sousse.

2 dzień:

Po śniadaniu spacer po okolicy, wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień:

Śniadanie. Wycieczka do miasta Sousse. Spacer po Medinie i targu.

4 dzień:

Śniadanie. Tunezja wczoraj i dziś - możliwość wyjazdu fakultatywnie (45 DT) na wieczór folklorystyczny, gdzie przy imprezie "Światło dźwięk" zobaczymy spektakl pokazujący dzieje Tunezji od dawnych czasów po dzień dzisiejszy. Będziemy uczestniczyć w uroczystej kolacji kosztując specyfiki kulinarne - szorby, briki, kuskus. Przy dżwiękach zespołu regionalnego zobaczymy tańce ludowe i obrzęd weselny.

5 dzień:

Śniadanie. Wypoczynek na plaży i w basenie. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień:

Śniadanie, spacer do portu.

7 dzień:

Udział dla chętnych w wycieczce fakultatywnej (ok. 65 DT - 1,3 TD = 1 $) do Tunisu - stolicy Tunezji. Zobaczymy muzeum z kolekcją mozaik rzymskich, największych w Afryce. Na Medinie Tunisu będzie czas na spacer i zakupy regionalnych pamiątek na największym souku, czyli bazarze Tunezji. Nawiedzimy Katolicką katedrę, a następnie pojedziemy do Kartaginy. Zobaczymy tam termy Antoniusza z II wieku i ruiny miasta. Następnie przejedziemy do Sidi Bou Said - niebieskiego miasteczka z piękną architekturą tunezyjskiego wybrzeża. Powrócimy wieczorem na obiadokolację i nocleg do hotelu.

8 dzień:

Śniadanie, a potem gry i zabawy nad morzem. Obiadokolacja.

9 - 13 dzień:

Śniadanie. Korzystanie z animacji sportowych na terenie ośrodka wczasowego, gimnastyka, aerobik w wodzie, gry sportowe, wycieczki po okolicy - Sousse, Monastir, port w El Kantaoui.

14 dzień:

Pożegnanie ulubionych miejsc.

15 dzień:

Transfer na lotnisko, odprawa paszportowa i celna; przelot do Warszawy a następnie przejazd autokarem do Łodzi.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

ŚWIADCZENIA:

  • przelot do Tunezji i z powrotem,
  • 2 transfery na lotnisko,
  • ubezpieczenie NNW i KL, bagaż,
  • podatek VAT,
  • opłata lotniskowa,
  • opieka wychowawców,
  • 14 HB - śniadania, obiadokolacje (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo) i noclegi.

Prosimy o pakowanie bagażu w torby podróżne, waga bagażu 15 Kg = bagaż podręczny, wymagane obowiązkowo nakrycie głowy, krem do opalania z wysokim ok. 15 filtr, wapno musujące 2 opakowania, własne leki na perturbacje żołądkowo - jelitowe.

Biuro Usług Edukacyjnych i Turystycznych
30-018 Kraków, Al.Słowackiego 44
tel/fax: +48 12 415 52 10, +48 12 632 60 07
NIP 9451029016, Regon 350823236