Biuro Usług Edukacyjnych
  i Turystycznych BUM
image

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY KLIENCI!!

Nasze Biuro działa od 1990 roku. Jesteśmy organizatorami imprez turystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podróżujemy po Polsce pokazując jej piękno od Bałtyku po Tatry, by nie stanąć przed faktem "..cudze chwalicie swego nie znacie...".

Przedstawiamy wiele propozycji wycieczek krajowych, ale jesteśmy otwarci na każde Państwa życzenie. Z przyjemnością pojedziemy z Państwem od Rzymu po Ziemię Świętą. Wielu było z nami na pięknych szlakach Maryjnych, w Sanktuariach w Częstochowie, Wilnie, La Salette, Lourdes, Fatimie, Medjugorje i wielu innych.

Podczas życia ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II wraz z kolędnikami, przedszkolakami oraz młodzieżą jeździliśmy do Rzymu na Bożonarodzeniowe kolędowanie z Papieżem. Towarzyszyły nam wtedy radość i łzy wzruszenia, które do dzisiaj odżywają na wspomnienie tamtych przepięknych chwil, utrwalonych w sercu i na wielu, wielu fotografiach. Dzisiaj pielgrzymujemy do Grobu Sługi Bożego Jana Pawła Wielkiego, nawiedzając również inne pielgrzymkowe miejsca we Włoszech jak Wenecję, Padwę, Loreto, Lanciano, Monte Cassino, Monte San Angelo, San Giovani Rotondo i wiele innych.

Zapraszamy na "radosne pielgrzymowanie" z piosenką na ustach i słowem Bożym w sercu, śladem Świętych: Franciszka, Antoniego, Marka do Włoch. Zapraszamy także do Grecji i do Turcji, śladami Św. Jana i Pawła, do Francji, do Św. Teresy z Lisieux od Dzieciątka Jezus. Polecamy także najpiękniejszą pielgrzymkę, pełną radości i wzruszeń "Śladami Jezusa do Ziemi Świętej".

Niechaj wspaniały przykład życia świętych umacnia nas w trudach dnia codziennego i będzie dla nas wzorem do naśladowania w życiu. Więc żyjmy jak można najpiękniej, pielgrzymując i podziwiając ten piękny świat.

Biuro Usług Edukacyjnych i Turystycznych
30-018 Kraków, Al.Słowackiego 44
tel/fax: +48 12 415 52 10, +48 12 632 60 07
NIP 9451029016, Regon 350823236