Biuro Usług Edukacyjnych
  i Turystycznych BUM
image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

PIELGRZYMKA DO RZYMU

w rocznicę śmierci Błogosławionego Jana Pawła II

TERMIN: 27/04 - 05/05/2013

CENA: od 745 PLN + 250 EUR (płatne we Włoszech u rezydenta)

PROGRAM:

1 dzień:

Zbiórka o godz. 7.00 w umówionym miejscu. Przejazd przez Czechy /postój w Lechowicach na posiłek we własnym zakresie/ do Austrii. Przyjazd do Wiednia w godz. popołudniowych, wyjazd na Kahlenberg, gdzie w Kościele Św. Józefa rozpoczynamy Mszą Św. Pielgrzymkę. Wyjazd w dalszą drogę do Włoch i obiadokolacja z noclegiem w Tarvisio.

2 dzień:

Po śniadaniu przejazd do Padwy nawiedzenie Bazyliki Św. Antoniego, spacer uliczkami miasta. Następnie pojedziemy do San Marino a na nocleg w okolice Rimini. Zakwaterowanie w hotelu **/*** pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie, po którym wyjeżdżamy do Loreto - Bazylika Domku Św. Rodziny, Cmentarz Polski. Przejazd do Lanciano nawiedzenie Bazyliki Cudu Eucharystycznego przejazd do San Giovanni Rotondo. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień:

Po śniadaniu przejście do Bazyliki Matki Bożej Łaskawej na Mszę Świętą, następnie nawiedzimy klasztor, Nową Bazylikę i grób Św. Ojca Pio, muzeum poświęcone życiu św. Ojca Pio. Przejście na Drogę Krzyżową, czas wolny na modlitwę. Obiadokolacja i nocleg jw.

5 dzień:

Po śniadaniu wyjeżdżamy na zwiedzanie Pompei – spacer po zalanym lawą wulkaniczną starożytnym mieście. Wyjazd na Monte Cassino - Opactwo Benedyktynów i Cmentarz Żołnierzy Polskich. Przejazd do hotelu k/Rzymu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień:

Zwiedzanie Rzymu Pomnik Ojczyzny, Kapitol, Więzienie Marmertyńskie, Forum Romanum, Koloseum, Bazylika Santa Maria Magiore, Święte Schody, Bazylika Świętego Jana na Lateranie, Bazylika Św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień:

Śniadanie. Wyjazd do Rzymu. Bazylika Św. Piotra - nawiedzenie Grobu Sługi Bożego Ojca Św. Jana Pawła II. Spacer trasą turystyczną: Zamek Anioła, Most Anioła, Piazza Navona, Panteon, Plac Hiszpański, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki. Wieczorem wyjazd z Rzymu. Nocny przejazd.

8 dzień:

Przejazd przez Austrię. Dalszy przejazd przez Czechy. Postój w Rochlence na posiłek we własnym zakresie. Przyjazd do Krakowa w godz. wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

ŚWIADCZENIA:

  • przejazd autokarem Lux- klimatyzacja, WC, barek, video, podatek VAT,
  • zakwaterowanie 1 nocleg HB Tarvisio, 1 nocleg HB k/Rimini, 2 HB San Giovani Rotondo, 2 noclegi w okolicach Rzymu/
  • 3 śniadania, 3 obiadokolacje.
  • ubezpieczenie NNW, KL, bagaż Signal Iduna,
  • wjazd 2 x do Rzymu, Asyżu, Pompeji, San Giovanni Rotondo,
  • parkingi i opłaty drogowe i turystyczne Czechy, Austria, Włochy,
  • opieka pilota/przewodnika i osoby duchownej na trasie.

Podczas przejazdu wyświetlane są filmy o tematyce religijnej i turystycznej przedstawiaj±ce zwiedzane miejsca.

Cena nie zawiera nie wymienionych w ofercie świadczeń - napojów do kolacji, biletów wstępu do wybranych zwiedzanych obiektów i biletów komunikacji miejskiej w Rzymie (ok. 30 EUR).

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie, program może być zmodyfikowany.

Biuro Usług Edukacyjnych i Turystycznych
30-018 Kraków, Al.Słowackiego 44
tel/fax: +48 12 415 52 10, +48 12 632 60 07
NIP 9451029016, Regon 350823236