Biuro Usług Edukacyjnych
  i Turystycznych BUM
image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

WYCIECZKA - CHORWACJA

Dubrownik - Split - 7 dni - bez nocnych przejazdów !

TERMIN: do uzgodnienia

CENA: 480zł + 150 EUR płatne u rezydenta w Chorwacji

PROGRAM:

1 dzień:

Zbiórka o godz 7.00 na parkingu w umówionym miejscu. Przejazd przez Czechy, Austrię, przekroczenie granicy słoweńsko - chorwackiej. Nocleg i śniadanie.

2 dzień:

Przyjazd rano do PLITWICKIEGO PARKU - jednego z najstarszych i największych w Chorwacji z unikalnym, kaskadowym układem błękitnych jezior - spacer po parku oraz przejażdżka łodziami (11,5 EUR), czas wolny. Przejazd do Zadaru, spacer po zabytkowej starówce. Zakwaterowanie w okolicy Trogiru; obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do TROGIRU - zwiedzanie starówki: RATUSZ MIEJSKI, KATEDRA ŚW. WAWRZYŃCA oraz BRAMA MIEJSKA wraz z murami obronnymi, następnie przejazd do stolicy Dalmacji SPLITU - zwiedzanie miasta m.in.: ruiny PAŁACU DIOKLECJANA, KATEDRA ŚW. DUJA (2 EUR) oraz gotycki STARY RATUSZ. Przyjazd do hotelu w okolicy Makarskiej na obiadokolację i nocleg.

4 dzień:

Śniadanie. Przejazd do DUBROWNIKA, zwanego "perłą Chorwacji". Zwiedzanie miasta, m.in.: BRAMA PILE, KLASZTOR FRANCISZKANÓW wraz z XIV w. APTEKĄ (2 EUR), KATEDRA i SKARBIEC (3 EUR) oraz MURY MIEJSKIE (4 EUR), spacer słynną ULICĄ STRADUN, czas wolny. Przejazd póżnym wieczorem do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Medjugorje - miejsca objawień, ważnego centrum pielgrzymkowego Bośni. Udział w nabożeńswie lub Droga Krzyżowa na Kierieżewać. Przyjazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 dzień:

Śniadanie. Udział we Mszy Św, różaniac i wyjście na Górę Objawień. Po południu wyjazd. Przejazd na nocleg na terenie Węgier.

7 dzień:

Po śniadaniu wyjazd do Polski. Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

ŚWIADCZENIA:

  • przejazd autokarem (klimatyzacja, toaleta, barek, video),
  • 6 noclegów (pokoje 3, 4 os. z łazienkami) w hotelu**,
  • 6 śniadań i 5 obiadokolacji,
  • opieka osoby duchownej, pilota - przewodnika (nie oprowadza po muzeach i stanowiskach archeologicznych), osoby duchowej,
  • ubezpieczenie KL + NW + bagaż.

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Orientacyjne ceny podano w programie. Na wstępy i przewodników terenowych należy przeznaczyć około 25 EUR.

Cena aktualna przy min. 40 osobach płacących.

Cena zawiera VAT od PLN.
Na życzenie program może być modyfikowany.

Biuro Usług Edukacyjnych i Turystycznych
30-018 Kraków, Al.Słowackiego 44
tel/fax: +48 12 415 52 10, +48 12 632 60 07
NIP 9451029016, Regon 350823236