Biuro Usług Edukacyjnych
  i Turystycznych BUM
image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

PARYŻ - ZAMKI NAD LOARĄ - 7 dni

TERMIN: do uzgodnienia

CENA: do uzgodnienia

PROGRAM:

1 dzień:

Wyjazd z Krakowa do Cieszyna. Przejazd w okolice Pilzna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd tranzytem przez Niemcy do PARYŻA, zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny spacer po MONTMARTRE, powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do ORLEANU - zwiedzanie miasta m.in.: KATEDRA SAINTE-CROIX, POMNIK JOANNY D`ARC oraz zabytkowa zabudowa RYNKU. Przejazd do malowniczej DOLINY LOARY, zwiedzanie wnętrz renesansowej rezydencji ZAMKU CHAMBORD (9,5 EUR). Wyjazd do ZAMKU CHENONCEAU (8 EUR) - zwiedzanie wnętrz wraz z kolekcją mebli, obrazów i tkanin oraz spacer po ogrodach Katarzyny Medycejskiej. Przejazd do hotelu, nocleg.

4 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie ZAMKU w BLOIS (8 EUR) oraz renesansowej zabudowy RYNKU. Przejazd do VILLANDRY - spacer po ogrodach (6 EUR). Wyjazd do CHARTRES - zwiedzanie największej w Europie KATEDRY, czas wolny. Przejazd do Paryża, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

5 dzień:

Śniadanie, wycieczka do WERSALU (13,5 EUR) - zwiedzanie słynnego kompleksu pałacowego oraz spacer po ogrodach. Przejazd do centrum PARYŻA, zwiedzanie m.in.: ŁUK TRIUMFALNY, POLA ELIZEJSKIE, WIEŻA EIFFLA (11 EUR) oraz PAŁAC INWALIDÓW. Wieczorem REJS STATKIEM PO SEKWANIE (8 EUR). Powrót do hotelu, nocleg.

6 dzień:

Śniadanie, do godz. 10.00 wykwaterowanie z hotelu, przejazd metrem (3 EUR) do centrum, zwiedzanie m.in.: LUWR (8,5 EUR), WYSPA LA CITE, KATEDRA NOTRE DAME, FORUM DES HALLES oraz CENTRUM POMPIDOU, czas wolny. Ok. 20.00 wyjazd z Paryża, nocny przejazd przez Niemcy i Czechy.

7 dzień:

Powrót do Polski na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

ŚWIADCZENIA:

  • przejazd autokarem (klimatyzacja, toaleta, barek, video);
  • 1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w hotelu w okolicy Pilzna (pokoje 2, 3 - os. z łazienką na 2 pok.);
  • 1 nocleg ze śniadaniem w ok. Blois (pokoje 2, 3 - os. z łazienkami);
  • 3 noclegi ze śniadaniami pod Paryżem pokoje 2, 3 - os. z łazienkami);
  • opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem;
  • ubezpieczenie KL + NW.

Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Orientacyjne ceny podano w programie. Na wstępy należy przeznaczyć około 76 EUR.
Obiadokolacja w Paryżu od 11 EUR. Dopłata do hotelu jednoosobowego 399 PLN.

Biuro Usług Edukacyjnych i Turystycznych
30-018 Kraków, Al.Słowackiego 44
tel/fax: +48 12 415 52 10, +48 12 632 60 07
NIP 9451029016, Regon 350823236